Kontakt z działem handlowym:

Podajniki do tworzyw sztucznych SAL

Wybierz opis

 • Wybierz opis
 • Opis
 • Leasing
 • Modele

Podajniki do tworzyw sztucznych SAL – podstawowe informacje

 

Podajniki podciśnieniowe to niezbędne w każdym zakładzie przetwórstwa tworzyw sztucznych urządzenia pomocnicze służące do zasilania wtryskarek. Ich zadaniem jest precyzyjne dozowanie materiału przeznaczonego do obróbki termoplastycznej, a także jego szybki i efektywny transfer z wszelkiego typu zasobników (big bagi, worki, opakowania kartonowe itp.) bezpośrednio w strefę podawania surowca do maszyny. Dzięki nim proces produkcji przebiega sprawniej, jest krótszy i tańszy. Oferowane przez nas podciśnieniowe podajniki do tworzyw SAL doskonale współpracują z różnymi modelami wtryskarek. Mogą być także łączone z innymi, kompatybilnymi urządzeniami, np. z suszarkami.

 

Jakie podajniki do tworzyw sztucznych mamy w ofercie?

 

Nasza oferta obejmuje dwa rodzaje podajników podciśnieniowych – zintegrowane i rozłączne. Różnią się one sposobem budowy. Urządzenia rozłączne posiadają oddzielny zasobnik do montażu na maszynie i oddzielny sterownik z silnikiem, urządzenia zintegrowane natomiast są kompaktowymi podajnikami zawierającymi wszystkie te elementy w jednej obudowie montowanej w strefie zasypu.Większość powierzchni każdego z tych dwóch typów modeli (zwłaszcza miejsca wchodzące w kontakt z surowcem) została wykonana z najlepszej jakości stali nierdzewnej, co z jednej strony zapewniaich wysoką trwałość, z drugiej zaś – czystość transferowanych tworzyw.

Jakie są największe zalety podajników do tworzyw SAL?

 

Oferowane przez nas podajniki do tworzyw sztucznych charakteryzują się łatwą obsługą, cichą pracą, a także solidną konstrukcją gwarantującą dużą wytrzymałość mechaniczną. Zastosowane w nich niezawodne silniki zapewniają ponadto wysokie osiągi, pozwalają bowiem na uzyskanie wydajności na poziomie od 250 do 1000 kg na godzinę pracy. Mocniejsze modele doskonale radzą sobie z surowcami w każdej formie – nie tylko zwykłymi granulatami, ale też przemiałami i regranulatami.Wszystkie nasze podajniki do tworzyw sztucznych mają również tę zaletę, że umożliwiają zarówno komfortową, jak i bezpieczną pracę, ponieważ posiadają niezbędne zabezpieczenia przed ewentualnym przeciążeniem, a także systemy alarmowe w razie potrzeby sygnalizująceo zużyciu poszczególnych podzespołów i spowodowaną tym nieprawidłową pracą.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych podajników.

Podajniki do tworzyw sztucznych SAL – leasing

Najlepsza forma finansowania maszyn

Zachęcamy do finansowania zakupów maszyn poprzez leasing operacyjny. Jest to wygodny i tani sposób na zakup urządzenia bez angażowania środków własnych.

Szczegółowe informacje

Dostępne pod numerem telefonu +48 690 930 632, lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się poniżej.

Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego widocznego poniżej, jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem niezobowiązującej oferty leasingowej:

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Podajniki do tworzyw SHD

  Przeglądaj inne modele podajników do tworzyw SML.

  Podajnik SAL 300C(E)

  Moc silnika

  1.0 kW

  Wydajność

  250 kg/h

  Pojemność

  6 l

  Podajnik SAL 360(E)

  Moc silnika

  1.1 kW

  Wydajność

  300 kg

  Pojemność

  12 l

  Podajnik SAL 800G1(E)

  Moc silnika

  1.1 kW

  Wydajność

  350 kg/h

  Pojemność

  6 l

  Podajnik SAL 800G2(E)

  Moc silnika

  1.5 kW

  Wydajność

  400 kg/h

  Pojemność

  6 l