Kontakt z działem handlowym:

Wtryskownia

Wybierz opis

 • Wybierz opis
 • Serwis wtryskarek
 • Audyt technologiczny
 • Doradztwo inwestycyjne
 • Szkolenia

Serwis wtryskarek

Centrum Serwisowe to dział naszej firmy odpowiedzialny za kompleksową realizację zadań związanych z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym maszyn Vision. Centrum mieści się w Zielonej Górze, a w skład kompleksu, oprócz zaplecza technicznego i organizacyjnego, wchodzi narzędziownia, wtryskownia oraz showroom. Jest to także miejsce, gdzie Klienci mogą oglądać nowe sprzęty, sprawdzić jakość maszyn w warunkach produkcyjnych, przetestować urządzenia lub zaczerpnąć szczegółowych informacji technicznych.

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Co wchodzi w skład naszych usług serwisowych?

  Grupa Stexor, jako dystrybutor wtryskarek Vision na obszar Europy, zapewnia pełne wsparcie serwisowe dla wszystkich maszyn tej marki. Naprawiamy zarówno elektronikę, jak i automatykę, a także poszczególne, mniejsze i większe podzespoły mechaniczne wchodzące w skład samych wtryskarek oraz niezbędnych dla ich sprawnego działania peryferii. Lata doświadczenia w pracy z tymi urządzeniami pozwoliły nam poznać je od podszewki, dzięki czemu dziś potrafimy z łatwością poradzić sobie z każdą ich awarią, niezależnie od tego, czy jest to tylko niewielka usterka obniżająca wydajność, czy też rozległe uszkodzenia skutkujące całkowitym wyłączeniem z eksploatacji. Dysponujemy nie tylko specjalistyczną wiedzą, ale też dużym zasobem części zamiennych, co znacznie skraca proces naprawczy. W ramach usług serwisowych podejmujemy się ponadto okresowych przeglądów technicznych, uwzględniających m.in. dokładne oględziny maszyn wtryskowych, czyszczenie ich mechanizmów, regulację układu sterowania oraz wymianę płynów. Nasz serwis wtryskarek prowadzi również szkolenia z zakresu obsługi wybranych urządzeń Vision oraz sprzedaż części zamiennych do sprzętów tej marki.

  Serwis wtryskarek – jak działamy?

  Nasz serwis wtryskarek pozostaje do dyspozycji Klientów 24h/7. Można się z nami skontaktować telefonicznie lub drogą elektroniczną wypełniając poniższy formularz. Wystarczy podać dane kontaktowe i przedstawić pokrótce problem, a nasi fachowcy postarają się jak najszybciej zdiagnozować awarię i ją usunąć. Zdając sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka ciąży na serwisie wtryskarek w przypadku wystąpienia awarii i negatywnych konsekwencji braku utrzymania ruchu w zakładzie, zapewniamy nie tylko całodobową infolinię serwisową, ale też 24-godzinny czas reakcji.

  Warto pamiętać, że oferowane przez nas wtryskarki posiadają gwarancję (Vision Maxx 3 lata, Vision Smart 2 lata, Vision Mini 18 miesięcy) – w czasie jej trwania wszelkie nieprawidłowości w funkcjonowaniu maszyny usuwane są w naszym serwisie wtryskarek na koszt producenta. Oczywiście prowadzimy także naprawy pogwarancyjne – w tym przypadku koszt napraw ponosi Klient, jednak nasze Centrum Serwisowe zawsze dokłada starań, aby nie narażać go na niepotrzebne wydatki, zapewniając jednocześnie optymalną regenerację uszkodzonego sprzętu.

  Audyt technologiczny

  Audyt technologiczny pozwala na rzetelną ocenę aktualnego potencjału technologicznego przedsiębiorstwa, w którym kluczową rolę odgrywa analiza i ocena parku maszynowego, jak również analiza kierunków rozwoju przedsiębiorstwa pod kątem inwestycji technologicznych.

  Przedmiotem analiz jest również zapotrzebowanie na wdrożenie rozwiązań innowacyjnych, wraz z wyznaczeniem sposobów transferu technologii do przedsiębiorstwa i oceną łatwości przystosowania linii produkcyjnych do nowych rozwiązań technologicznych.

  Doradztwo inwestycyjne

  Sprzedaż maszyny to tylko końcówka pracy, jaką nasz zespół wykonuje podczas całego procesu inwestycyjnego. Większość naszej energii kierujemy na doradztwo, co pozwala klientom na dopasowanie odpowiednich maszyn wtryskowych i urządzeń. Dzięki temu nie ma ryzyka inwestycji w maszyny o zbyt dużej sile zwarcia lub niewspółpracujące z posiadanymi narzędziami.

  Dział oferowania Stexor pomoże w doborze odpowiedniej maszyny oraz osprzętu, co pozwoli na optymalizację kosztów i końcowo zaoszczędzić środki inwestora. W przypadku wątpliwości co do doboru sprzętu, zawsze jest możliwość testu maszyny w centrum serwisowym Stexor w Zielonej Górze.

  Szkolenia

  Wiele inwestycji realizowanych przez naszą firmę było obarczonych dużym ryzykiem związanym z nowoczesnym sterowaniem maszynami oraz głębokimi zmianami w obsłudze, jakie na przestrzeni ostatnich lat pojawiły się w branży obróbki tworzyw sztucznych.

  W ofercie firmy Stexor mają Państwo do dyspozycji bezpłatne szkolenie po montażu i pierwszym uruchomieniu maszyny, jak również pakiety doszkalające, związane z optymalizacją procesów wtrysku, konserwacji maszyn jak również bezpieczeństwa pracowników.