Podajniki do tworzyw SAL

Wybierz opis

 • Wybierz opis
 • Opis
 • Leasing
 • Modele

Podajniki do tworzyw sztucznych SAL – podstawowe informacje

 

Podajniki podciśnieniowe to niezbędne w każdym zakładzie przetwórstwa tworzyw sztucznych urządzenia pomocnicze służące do zasilania wtryskarek. Ich zadaniem jest precyzyjne dozowanie materiału przeznaczonego do obróbki termoplastycznej, a także jego szybki i efektywny transfer z wszelkiego typu zasobników (big bagi, worki, opakowania kartonowe itp.) bezpośrednio w strefę podawania surowca do maszyny. Dzięki nim proces produkcji przebiega sprawniej, jest krótszy i tańszy. Oferowane przez nas podciśnieniowe podajniki do tworzyw SAL doskonale współpracują z różnymi modelami wtryskarek. Mogą być także łączone z innymi, kompatybilnymi urządzeniami, np. z suszarkami.

 

Jakie podajniki do tworzyw sztucznych mamy w ofercie?

 

Nasza oferta obejmuje dwa rodzaje podajników podciśnieniowych – zintegrowane i rozłączne. Różnią się one sposobem budowy. Urządzenia rozłączne posiadają oddzielny zasobnik do montażu na maszynie i oddzielny sterownik z silnikiem, urządzenia zintegrowane natomiast są kompaktowymi podajnikami zawierającymi wszystkie te elementy w jednej obudowie montowanej w strefie zasypu.Większość powierzchni każdego z tych dwóch typów modeli (zwłaszcza miejsca wchodzące w kontakt z surowcem) została wykonana z najlepszej jakości stali nierdzewnej, co z jednej strony zapewniaich wysoką trwałość, z drugiej zaś – czystość transferowanych tworzyw.

Jakie są największe zalety podajników do tworzyw SAL?

 

Oferowane przez nas podajniki do tworzyw sztucznych charakteryzują się łatwą obsługą, cichą pracą, a także solidną konstrukcją gwarantującą dużą wytrzymałość mechaniczną. Zastosowane w nich niezawodne silniki zapewniają ponadto wysokie osiągi, pozwalają bowiem na uzyskanie wydajności na poziomie od 250 do 1000 kg na godzinę pracy. Mocniejsze modele doskonale radzą sobie z surowcami w każdej formie – nie tylko zwykłymi granulatami, ale też przemiałami i regranulatami.Wszystkie nasze podajniki do tworzyw sztucznych mają również tę zaletę, że umożliwiają zarówno komfortową, jak i bezpieczną pracę, ponieważ posiadają niezbędne zabezpieczenia przed ewentualnym przeciążeniem, a także systemy alarmowe w razie potrzeby sygnalizująceo zużyciu poszczególnych podzespołów i spowodowaną tym nieprawidłową pracą.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych podajników.

Podajniki do tworzyw sztucznych SAL – leasing

Najlepsza forma finansowania maszyn

Zachęcamy do finansowania zakupów maszyn poprzez leasing operacyjny. Jest to wygodny i tani sposób na zakup urządzenia bez angażowania środków własnych.

Szczegółowe informacje

Dostępne pod numerem telefonu +48 690 930 632, lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się poniżej.

Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego widocznego poniżej, jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem niezobowiązującej oferty leasingowej:

  Podajniki do tworzyw SHD

  Przeglądaj inne modele podajników do tworzyw SML.

  Podajnik SAL 300C(E)

  Moc silnika

  1.0 kW

  Wydajność

  250 kg/h

  Pojemność

  6 l

  Podajnik SAL 360(E)

  Moc silnika

  1.1 kW

  Wydajność

  300 kg

  Pojemność

  12 l

  Podajnik SAL 800G1(E)

  Moc silnika

  1.1 kW

  Wydajność

  350 kg/h

  Pojemność

  6 l

  Podajnik SAL 800G2(E)

  Moc silnika

  1.5 kW

  Wydajność

  400 kg/h

  Pojemność

  6 l