Serwis

Wybierz opis

 • Wybierz opis
 • Serwis wtryskarek
 • Audyt technologiczny
 • Doradztwo inwestycyjne
 • Szkolenia

Serwis wtryskarek

Centrum Serwisowe to dział naszej firmy odpowiedzialny za kompleksową realizację zadań związanych z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym maszyn Vision. Centrum mieści się w Zielonej Górze, a w skład kompleksu, oprócz zaplecza technicznego i organizacyjnego wchodzi narzędziownia, wtryskownia oraz showroom. Jest to także miejsce, gdzie Klienci mogą oglądać nowe urządzenia, sprawdzić jakość maszyn w warunkach produkcyjnych, testować urządzenia lub zaczerpnąć szczegółowych informacji technicznych.

Grupa Stexor, jako dystrybutor wtryskarek Vision na obszar Europy, zapewnia pełne wsparcie serwisowe dla wszystkich maszyn. Każda wtryskarka marki Vision posiada 3 letnią gwarancję producenta. W tym okresie, wszelkie nieprawidłowości w funkcjonowaniu maszyny usuwane są w Centrum Serwisowym firmy na koszt producenta. Serwis prowadzi również naprawy pogwarancyjne oraz przeglądy, szkolenia oraz sprzedaż części zamiennych.

Zdając sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka ciąży na Serwisie w przypadku wystąpienia awarii i negatywnych konsekwencji braku utrzymania ruchu w zakładzie, zapewniamy całodobową infolinię serwisową oraz 24-godzinny czas reakcji na awarię.

  Audyt technologiczny

  Audyt technologiczny pozwala na rzetelną ocenę aktualnego potencjału technologicznego przedsiębiorstwa, w którym kluczową rolę odgrywa analiza i ocena parku maszynowego, jak również analiza kierunków rozwoju przedsiębiorstwa pod kątem inwestycji technologicznych.

  Przedmiotem analiz jest również zapotrzebowanie na wdrożenie rozwiązań innowacyjnych, wraz z wyznaczeniem sposobów transferu technologii do przedsiębiorstwa i oceną łatwości przystosowania linii produkcyjnych do nowych rozwiązań technologicznych.

  Doradztwo inwestycyjne

  Sprzedaż maszyny to tylko końcówka pracy, jaką nasz zespół wykonuje podczas całego procesu inwestycyjnego. Większość naszej energii kierujemy na doradztwo, co pozwala klientom na dopasowanie odpowiednich maszyn wtryskowych i urządzeń. Dzięki temu nie ma ryzyka inwestycji w maszyny o zbyt dużej sile zwarcia lub niewspółpracujące z posiadanymi narzędziami.

  Dział oferowania Stexor pomoże w doborze odpowiedniej maszyny oraz osprzętu, co pozwoli na optymalizację kosztów i końcowo zaoszczędzić środki inwestora. W przypadku wątpliwości co do doboru sprzętu, zawsze jest możliwość testu maszyny w centrum serwisowym Stexor w Zielonej Górze.

  Szkolenia

  Wiele inwestycji realizowanych przez naszą firmę było obarczonych dużym ryzykiem związanym z nowoczesnym sterowaniem maszynami oraz głębokimi zmianami w obsłudze, jakie na przestrzeni ostatnich lat pojawiły się w branży obróbki tworzyw sztucznych.

  W ofercie firmy Stexor mają Państwo do dyspozycji bezpłatne szkolenie po montażu i pierwszym uruchomieniu maszyny, jak również pakiety doszkalające, związane z optymalizacją procesów wtrysku, konserwacji maszyn jak również bezpieczeństwa pracowników.